PREIS ANFRAGEN

Mit * gekennzeichnete Felder sind Pflichtfelder.

Dach + elewacja

Aluminium farbowane do zastosowania przy systemach elewacyjnych i dachach

Aluminium farbowane do zastosowania przy systemach elewacyjnych i dachach Oferujemy produkty wysokiej jakości we wszystkich dostępnych na rynku kolorach z palety RAL. Oprócz naszych marek farbowanego aluminium TA-color (powlekane proszkowo) i TA-liquid (lakierowane na mokro), stworzyliśmy także markę TA-Falz. Te produkty wyróżniają się znakomitymi właściwościami kształtowania i formowania zagięć.Nasz materiał odnajdzie się w bardzo szerokim spektrum zastosowania i może być stosowany w łatwy sposób także przy skomplikowanych konstrukcjach.

Wiele możliwości kształtowania

Produkty TA do zastosowania przy systemach dachowych i elewacyjnych nadają się świetnie zarówno przy budynkach nowopowstających jak i tych odnawianych. Mogą być zastosowane także przy ościeżnicach okiennych czy murowanych. Produkty Tacke + Lindemann do systemów dachowych i elewacyjnych mogą Państwo nabyć także w sklepach branżowych.

Spersonalizowaną ofertę chętnie przedstawimy Państwu już osobiście. Ponieważ dopiero podczas rozmowy mamy szansę ustalić Państwa dokładne oczekiwania. Jedynie dzięki właściwej ocenie Państwa potrzeb znajdziemy optymalne rozwiązanie. Proszę skontaktować się z nami, a my zawsze z miłą chęcią znajdziemy dla Państwa czas.