PREIS ANFRAGEN

Mit * gekennzeichnete Felder sind Pflichtfelder.

Tacke + Lindemann Baubeschlag und Metallhandel GmbH & Co. KG

BRANŻA/PRODUKTY Handel Hurtowy i Zagraniczny/Okucia Budowlane, Technika Mocowania, Metal, Blachy, Narzędzia, Zaopatrzenie Przemysłu ZAŁOŻENIE 1899 rok w Dortmundzie przez Bruno Tacke i Carla Lindemanna, od tego czasu w posiadaniu rodzinnym OBRÓT 33 Mln Euro (2016) PRACOWNIKÓW 80 (2016) DOSKONALENIE ZAWODOWE: 6 uczniów w 3 zawodach

Tacke + Lindemann - Metal i okucia z systemem

Firma założona w 1899 roku jako klasyczny sklep z wyrobami żelaznymi, obecnie aktywna jest w dwóch głównych obszarach działalności. W segmencie systemów okuć, zaopatrujemy w profesjonalny asortyment różne inwestycje budowlane. Drzwi i bramy renomowanych producentów spełniają wszystkie stawiane im wymagania. Oferujemy również kompleksowy zakres usług, takich jak montaż i konserwacja. Nasze usługi projektowe cenione są w całej Europie. W zakresie systemów metalowych zaopatrujemy przemysłowych monterów izolacji oraz producentów okien i fasad. Dostarczamy naszym klientom metale od aluminium po cynk. W naszym własnym Centrum Serwisu Metalowego możemy realizować dalszą obróbkę zakupionych od nas metali. Oferujemy kompleksowy pakiet dla przemysłowych monterów izolacji. Dostarczamy wszystkie niezbędne komponenty i akcesoria na jednej palecie, dlatego jesteśmy wyjątkowi w Europie. W zakresie kompleksowej obsługi wszelkich wymagań klientów z rożnych stron świata oferujemy rozwój produktów we własnym zakresie, w tym dokumentację techniczną i niezawodną odprawę celną. To tajemnica udanych projektów zrealizowanych w Arabii Saudyjskiej, Egipcie, Afryce Południowej i Skandynawii.

Jako dystrybutor dla klientów komercyjnych zaopatrujemy naszych klientów na całym świecie. Tacke + Lindemann działa na całym świecie jako podmiot kupujący i sprzedający produkty. Nasze krajowe i międzynarodowe centra dystrybucyjne oraz magazyny gwarantują szybką i elastyczną dostawę. W naszej siedzibie w Dortmundzie dysponujemy ponad 8000 metrami kwadratowymi powierzchni magazynowej. Firma Tacke + Lindemann zatrudnia ponad 80 pracowników, niektórzy z nich posiadają kilka dekad doświadczenia zawodowego. W 2016 roku osiągnęliśmy przychód na poziomie 33 mln euro. Firma Tacke+ Lindemann posiada własny ośrodek szkoleniowy dla szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych i obecnie kształci 6 praktykantów w 3 zawodach.

Tacke + Lindemann Baubeschlag und Metallhandel GmbH & Co KG

Beratgerstraße 31-33 | 44149 Dortmund | T 0231 17777-0 | F 0231 17777-50 | E info@tacke-lindemann.de